STOPOVER Zagreb – Između dva leta
STOPOVER Zagreb – Between two flights / Između dva leta
Zagreb, grad bogate kulturne baštine, autentičnog šarma i opuštenog ritma života, idealno je mjesto za predah i istraživanje. Zahvaljujući suradnji Turističke zajednice grada Zagreba i Croatia Airlinesa, putnici sada imaju priliku organizirati svoj boravak u Zagrebu na 24 ili 48 sati i pritom doživjeti grad na posve nov način.
Program Stopover Zagreb osmišljen je kao pozivnica svima koji presjedaju u Zagrebu da se zadrže malo duže i istraže što glavni grad Hrvatske ima za ponuditi – od bogate povijesti, muzeja i galerija, do atraktivne gastronomske i shopping scene. Bilo da uživate u šetnjama starim gradskim ulicama, ispijanju kave na jednoj od brojnih terasa ili otkrivanju lokalnih delicija, Zagreb će vas osvojiti već na prvi pogled.
Za putnike koji lete s Croatia Airlinesom, dostupan je atraktivan paket aranžman koji uključuje smještaj u hotelima kategorije 4 ili 5 zvjezdica, s uključenim doručkom, boravišnom pristojbom te Zagreb Card karticom koja nudi brojne pogodnosti – od besplatnog javnog prijevoza do popusta na ulaznice za muzeje, atrakcije i restorane.
Zaustavite se. Udahnite grad. Doživite Zagreb – između dva leta.
Stop Over iz HR destinacija za Zagreb od 250€ po osobi po noćenju
Više informacija o dostupnim paket-aranžmanima potražite na web-stranicama agencije Obzor putovanja, na poveznici: https://obzorputovanja.hr/
-
Destinacija





